Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 175
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter
У розділі матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 »

0

Канікули добіг
ли до кінця, діти знову відчули смуток через необхідність йти до школи й досить неохоче повертаються до звичного розпорядку дня. Повертаючись після канікул у школу, дитина може виглядати дещо пригніченою. Так, вона знову зустрічається з однокласниками, яких давно не бачила. Але вона сумує за днями, коли не потрібно було рано вставати, іти в школу, а можна було весь день гуляти або займатися всілякими цікавими заняттями. Однак є багато способів викликати у дитини позитивні емоції з приводу повернення до шкільного навчання.
0

Ще недавно в нашому суспільстві вважалося неприйнятним говорити відверто про насильство в сім'ї. Проте ця форма насильства існує давно і зустрічається досить часто: вона розповсюджена серед людей різних національностей, різного фінансового та соціального статусу, в сім'ях віруючих та атеїстів. Більше того, таке насильство ніяк не можна пояснити економічною нестабільністю, оскільки воно наявне й у відсталих, і в економічно розвинутих країнах.
Переглянути в новому вікні

0
Поради батькам. Профтехосвіта чи вища освіта? 
Вибір  професії — один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Від вибору професії у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею. В учнівської молоді потрібно формувати реальний погляд на вибір професії та мотивацію до вибору актуальних на ринку праці професій.
 

Переглянути в новому вікні

0
Адаптація пʹятикласників. Поради батькам. 
Першопричина – це нові вчителі, нові предмети.  У п’ятому класі кожний предмет викладає окремий вчитель. Вимоги до навчання різні. І дитині часом важко зорієнтуватися у цих вимогах. У цей період може охолонути цікавість до навчання, можуть виникнути скарги на те, що багато задають, нецікаво...

Буклет для батьків можна переглянути детальніше...
0

Все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною є проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв’язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей.


1-5 6-10

Популярні теги

Теги
Оголошення