Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 175
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter
У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати за: Датою

0

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГО ПРОЄКТ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ, ТУРНІРИ, КОНКУРСИ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ, КОНКУРСИ-ЗАХИСТИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ТА КОНКУРСИ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ, ТУРНІРИ
0
Положення про професійні спільноти педагогічних працівників Коростенської міської гімназії Житомирської області (проєкт) 
Переглянути проєкт
 
0
Для вчителів початкових класів затвердили професійний стандарт, який визначає необхідні компетентності, знання та вміння. У документі прописана загальна інформація про стандарт, навчання та професійний розвиток вчителя. Також є перелік функцій педагога:
0
В жовтні 2020 року вчителі інформатики Рудик Сергій Васильович та Рудик Віталій Анатолійович провели практичний тренінг для вчителів Коростенської міської гімназії Житомирської області з метою ознайомлення з новими можливостями хмарного сервісу G Suite for Education. Коростенська міська гімназія безкоштовно отримала доступ до хмарних сервісів, і саме практичному ознайомленню з ними був присвячений даний тренінг. Вчителі отримали практичні навички створення відео конференцій в Google Meet, удосконалили  свої навички роботи з  Google Docs та Google Forms,  практикувались у використанні інтерактивної дошки Jamboard.  День видався продуктивним та методично насиченим , дав поштовх кожному вчителю для власної траєкторії саморозвитку.
 

Популярні теги

Теги
Оголошення