Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 177
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter

НЕ ХОЧУ, НЕ БУДУ: ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЙТИ У ШКОЛУ?

Давайте зізнаємося, що і ми, дорослі, не горіли бажанням йти у школу. Іноді батькам таки доводилося нас стягувати з ліжка.

З'ясовуємо причину

Чому дитина не хоче йти у школу? Є причина! Не змушуйте, не критикуйте, а з'ясуйте причину. Іноді це не просто небажання, а реальна проблема, яку не можна пропустити повз. Також поговоріть із класним керівником, дізнайтеся, як ваша дитина проявляє себе в колективі, у спілкуванні з дітьми, на уроках, що йому дається легко, що - складно.

  • Якщо у дитини погані стосунки з однокласниками. Чому, що послужило цьому? Його дражнять у школі, він сам себе відчуває не таким, як усі, йому не вдається зав'язати дружбу? Якщо батькам складно давати поради або вони не знають, як правильно це робити, можна звернутися за допомогою до дитячого психолога. Це цілком нормальна практика, головне - надати впевненості дитині в собі і своїх силах.

дитина

  • Йому важко дається якийсь предмет або він не може побороти страх публічних виступів. Якщо причина в цьому, то її можна вирішити за допомогою репетитора або курсів ораторського мистецтва. Я пам'ятаю себе в 3 класі. Коли в щоденнику стояв предмет «математика», я придумувала 100 і 1 причину, щоб не піти у школу. Мені не подобався предмет, тому що він мені важко давався. Але 2 місяці з репетитором зробили так, що я перша тягнула руку, рятуючи тих, у кого прізвище на букву «А». Пам'ятаєте, коли вчителька говорила: «Якщо ніхто не хоче відповідати, підемо за списком»?
  •  
  • Дитині не хочеться у школу, тому що хтось із вчителів до нього погано відноситься. І такі ситуації не варто виключати. У цьому випадку поговоріть із класним керівником, уточніть, до всіх учнів той чи інший вчитель так відноситься або у нього насправді упереджене ставлення до певних дітей.
  •  
  • Боїться, що вдома покарають за погані оцінки. Якщо причина в цьому, то батькам потрібно об'єктивно все оцінити. Чи не занадто вони суворі до свого чада, чи часто лають за оцінки і т.д.? Якщо на цю проблему закрити очі, то дитина незабаром взагалі перестане вірити у свої сили і здібності.
  •  

Утім, батькам варто переглянути режим свого школяра, можливо, він просто не висипається, тому й не хоче йти у школу.

Вас може зацікавити...Джерело: http://www.4mama.ua
Категорія: Поради для батьків | Додав: xFlooDx (04.11.2018)
Переглядів: 213 | Рейтинг: 0.0/0

Для переходу на дану сторінку з мобільного пристрою відскануйте QR-код

Всього коментарів: 0

Додати коментар


Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Підписка:1
Код *:

Популярні теги

Теги
Оголошення