Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 173
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Kobylynska
Відвідувачі сайту
Flag Counter
У категорії матеріалів: 24
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Датою

0

Іспити часом перетворюються на справжнє випробування. В шкільному віці досвід серйозних життєвих випробувань ще дуже невеликий і, звичайно ж, психологічного гартування недостатньо.

Екзаменаційний стрес – один з найпоширеніших видів стресу у старшокласників. Це головний негативний фактор, який впливає на результати зовнішнього незалежного оцінювання. З іншого боку, абсолютний спокій – теж не вихід, адже здорова « спортивна злість» допомагає мобілізувати всі ресурси і впоратися зі збільшеним об’ємом завдань.

А чи можна подолати цей стрес без напруги і страхів?

Перші, хто може допомогти впоратися зі стресом перед іспитами – батьки.

 

0

Павутина окутала Ваших дітей? Якщо Вас зацікавило це інтернет-питання можемо тільки привітати Вашу небайдужість! У  XXI столітті комп’ютери та Інтернет стали невід’ємним чинником існування не тільки дорослого суспільства а і наших улюблених дітей. Що стосується дітей, то ті ж самі комп’ютери та Інтернет є не лише чудовим інструментом навчання та розваги, але нажаль ще приховують у собі реальну небезпеку.
0


Не хочу вчитися, а хочу ... Цю фразу продовжить не кожен школяр, але підпишуться більшість. У чому причини такого небажання? Давайте розбиратися.

0

Де те безтурботне дитинство, коли місяць можна було проводити у бабусі, їздити з батьками у відпустку, не підлаштовуючись під канікули і пропускати садок, тому що у мами раптовий вихідний?

Популярні теги

Теги
Оголошення