Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 177
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter

ЯК НАВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ УРОКИ САМОСТІЙНО?

І знову в 1-й клас! З початком навчання у школі, не тільки дитина стикається із новим завданням - виконанням домашніх завдань, а й батьки зі «старою».

Адже дорослі знають, що школа - це велике випробування, де проходить знайомство з новими для дитини людьми: вчителями, іншими учнями, де не можеш «коли хочу, тоді і граю», де перерви всього 10 хвилин, де не можна так просто встати і вийти з класу і багато іншого. І все це батьки разом із дитиною повинні пройти.

На жаль, деякі батьки вважають, і більш того, вимагають, щоб дитина сиділа «до упору», виконуючи задані домашні завдання. Як то кажуть, щоб усе «було ідеально і без помилок».

Дійсно, перший час, сидячи над домашніми завданнями, дитина може не розуміти і бути в замішанні, як це зробити, з якого боку підступитися і т.д. Ось у цій ситуації, як раз ви і потрібні, батьки. Але і тут важлива грань: не варто брати всю відповідальність за виконання домашніх завдань замість дитини, поки той грає у чергову гру на гаджеті.

школяр

У чому полягає ваша задача?

  • Організуйте процес, покажіть із чого почати, як правильно оформити, як закінчити. Поясніть, кілька разів, промовляючи вголос, усю послідовність дій.
  •  
  • Коли дитина це зрозуміє, донесіть до дитини, що тепер він повинен робити це самостійно, і що тепер - це новий його обов'язок, такий же як, наприклад, батьків - ходити на роботу, готувати їжу, робити закупівлі продуктів у супермаркеті і т.д.
  •  
  • Для успішного виконання домашніх завдань, необхідний чіткий план роботи. Наприклад, дитині, яка навчається у 2 класі, потрібно робити перерву близько 10-15 хвилин. А вже третьокласник повинен навчитися сам розподіляти свій час. Намагайтеся не «лізти» зі своїми підказками, поки дитина сама цього не попросить, інакше ніякої самостійності не буде.
  •  
  • Буває таке, що як би батьки не пояснювали дитині, як правильно зробити домашні завдання, але все безуспішно. І виходить ситуація: мама або тато починають сердитися, дитина - нервувати і в результаті конфлікт - ніхто нікого не розуміє. У цьому випадку, постарайтеся не дратуватися (згадайте себе), підіть, як то кажуть «іншим шляхом». Наприклад, знайдіть в інтернеті відео-урок. І нехай дитина без вас, самостійно його перегляне, а потім уже задайте йому питання: що він зрозумів із побаченого? Утім, можна звернутися за порадою і допомогою до репетитора. Педагог найкращим чином здатний правильно пояснити і підібрати потрібні слова.
  •  
  • Ніколи не карайте дитину за недороблене або взагалі не зроблене завдання, погану оцінку або за запис вчителя у щоденнику, що він розмовляв на уроці. Спочатку спокійно з'ясуйте, чому так сталося, а потім разом (!) розберіть дану проблему.
Вас може зацікавити...Джерело: http://www.4mama.ua
Категорія: Батькам першокласників | Додав: xFlooDx (04.11.2018)
Переглядів: 223 | Рейтинг: 0.0/0

Для переходу на дану сторінку з мобільного пристрою відскануйте QR-код

Всього коментарів: 0

Додати коментар


Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Підписка:1
Код *:

Популярні теги

Теги
Оголошення