Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 177
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter

10 порад, як адаптувати дитину до першого класу

10 порад, як адаптувати дитину до першого класу:

Батькам першокласників, важливо пам'ятати, що для дитини - це стрес, перехідний період, який вимагає часу для адаптації у нових для нього умовах.

Перед дитиною виникають нові завдання, підвищені вимоги і прийняття ним цих змін відбувається не відразу, тому наберіться терпіння і пам'ятайте, що ви дорослий, а значить, уже знаєте на власному досвіді, як це подолати, а дитина ще немає і ваше завдання йому в цьому допомогти.

  1. 1. Дозвольте своїй дитині розвиватися в її власному темпі, усі діти різні, але в більшості шкіл до всіх пред'являють однакові вимоги. Не порівнюйте свою дитину з іншими дітьми, радійте навіть маленьким досягненням і не засуджуйте за промахи, підкажіть, підтримайте - не відбийте інтерес до знань у самому початку шляху.
  2. 2. Не перевантажуйте дитину додатковими позашкільними заняттями в першому класі, особливо якщо дитина не встигає засвоїти шкільну програму.
  3. 3. Будьте зацікавлені його шкільним життям, запитуйте про те, як він провів день у школі, а не якісь позначки він отримав.
  4. 4. Вислухайте і постарайтеся зрозуміти, що схвилювало дитину. Навіть якщо вам це здається несуттєвим, можливо він вперше зіткнувся із подібною ситуацією і ще не має досвіду реагування на неї, запропонуйте варіанти на майбутнє, як вести себе, якщо ...
  5. 5. Забезпечте повноцінний режим харчування і сну. Дитині необхідно 10 годин сну для повноцінного відпочинку. «Смаколики» для перекусу, або улюблена іграшка, необхідні дитині, як прояв турботи з вашого боку і частинка будинку в новому, ще не освоєному шкільному світі.
  6. 6. Дотримуйтесь регулярності у прояві інтересу, підтримки і турботи.
  7. 7. Завжди залишайтеся на боці дитини. Якщо вчитель зробив зауваження, або у дитини трапився конфлікт з однолітками, вислухайте його версію і постарайтеся зрозуміти, чому він вчинив так і які висновки з цього зробив, поясніть можливі наслідки тих чи інших вчинків.
  8. 8. Ваша дитина індивідуальна, приймайте в дитині все, дайте можливість проявити ініціативу, самостійність і придбати власний досвід.
  9. 9. Мотивуйте на нові звершення, довіряйте дитині і будьте поруч.
  10. 10. Якщо виникають складні ситуації, в яких вам не вистачає інформації та особистого досвіду, не соромтеся звертатися до фахівців. Психологічний комфорт вашої дитини - запорука його здоров'я і успіхів у навчанні ".

Бути розумним - здорово

Від себе додам, що намагаюся показати дітям, що бути розумним - це модно і круто. І в школу ми йдемо за знаннями і новими друзями. А ось сто років тому не всі дітки могли відвідувати школу. Ми багато говоримо про це, мріємо багато знати і вміти. Дочка чекає, коли зможе читати сама книги перед сном - я їй вже розповіла, яке безліч цікавих книг у світі.

Вас може зацікавити...

Категорія: Батькам першокласників | Додав: xFlooDx (04.11.2018)
Переглядів: 232 | Рейтинг: 0.0/0

Для переходу на дану сторінку з мобільного пристрою відскануйте QR-код

Всього коментарів: 0

Додати коментар


Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Підписка:1
Код *:

Популярні теги

Теги
Оголошення