Гість


Тут навчаються майбутні лідери         Навчання – це лише одна з пелюсток тієї квітки, що зветься вихованням.
Реєстрації
Меню
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 179
Міні-чат
Міні - чат Міні - чат
200
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Відвідувачі сайту
Flag Counter

Правила поведінки гімназиста КМГ

Правила поведінки гімназиста

1.Загальні правила поведінки

1.1.Учень приходить до гімназії за 10-15 хвилиндо початку занять, чистий і охайний. При вході у гімназію дотримується правил ввічливості і прямує до місцяпроведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до гімназії та на їїтериторію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3.Не дозволяється без дозволу педагогів йти з гімназії і з її території в урочний час. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків ( або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4. Учень гімназії приносить необхідн інавчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до гімназії з підготовленим домашнім завданням з предметів, згідно з розкладом уроків.

1.5. Учень гімназії проявляє увагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Гімназисти поступаються дорогою дорослим, старші гімназисти - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

1.6.Поза гімназією учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я гімназії.

1.7. Учні бережуть майно гімназії, надають посильну допомогу в його ремонті,  охайно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

2. Поведінка на заняттях

2.1. При вході педагога в клас учні встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

2.2.Протягом уроку не можн ашуміти, відволікатись  самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються уроку, справами. Урочний час повинен використовуватись учнями тільки для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя (класного керівника) необхідно пред’являти щоденник. Будь-які записи в щоденниках учнями повинні виконуватись охайно. Після кожного навчального тижня батьки учня ставлять свій підпис у щоденнику.

2.3. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя.

2.4. Користуватись мобільними телефонами та іншими гаджетами під час уроку не дозволяється.

2.5. Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або  відповісти на запитання вчителя, він піднімає руку. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право покинути клас.

3.ПОВЕДІНКА ДО ПОЧАТКУ, НА ПЕРЕРВАХ І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗАНЯТЬ

3.1.До початку уроку учень повинен прибути до кабінету після першого дзвінка, зайти до кабінету після  другого дзвінка можна тільки з дозволу вчителя.

3.2.Під час перерви учні зобов’язані навести чистоту та порядок на своєму робочому місці; вийти з класу; рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони.

3.3.Під час перерв учням забороняється бігати сходами,  коридорами і в інших місцях, не пристосованих для ігор; штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, шуміти, заважати відпочивати іншим; палити в будівлі і на території гімназії.

 3.4. Черговий по класу знаходиться в класі під час перерви; забезпечує порядок у класі, провітрює приміщення; допомагає вчителю підготувати клас до наступного уроку; стежить і підтримує відповідні санітарні умови.

3.5. Учні в їдальні проявляють увагу і обережність при отриманні і вживанні гарячих та рідких страв, прибирають за собою столові прибори і посуд після вживання їжі.

4. Зовнішність гімназистів

4.1. Зовнішність гімназистів є вираження їх духовного світу та рівня культури, це візитна картка Коростенської міської гімназії   поза межами закладу.

4.2. Форма гімназистів – костюм встановленого зразка:

Парадна форма для юнаків: класичний діловий костюм чорного,  темно-синього кольору; біла сорочка або гольф; краватка (до сорочки);  темні туфлі.

Парадна форма для дівчат: класичний діловий костюм чорного,  темно-синього кольору; жилет або піджак вільного чи напівприталеного силуету довжиною до лінії стегна; спідниця або сарафан середньої довжини (5 см вище або нижче колін) або брюки класичного стилю; біла класична блуза або гольф;  туфлі або босоніжки із закритим носком, висота підборів не повинна перевищувати 5 см.

Повсякденна форма для юнаків: класичний діловий костюм чорного, темно-синього кольору;сорочка або гольф однотонні; краватка (до сорочки); взимку дозволяється безрукавка або светр під піджак темного кольору;  темні туфлі.

Повсякденна форма для дівчат: класичний діловий костюм чорного,  темно-синього кольору; жилет, піджак вільного чи напівприталеного силуету довжиною до лінії стегна; спідниця середньої довжини  (5 см вище або нижче колін) або брюки класичного стилю; однотонна класична блуза; туфлі або босоніжки із закритим носком.

4.3. Можливі будь-які комбінації із вищезазначених предметів за умови дотримання кольору і ділового стилю одягу.

4. 4. Одяг і взуття мають бути чистими і охайними.

4. 5. Зачіска гімназистів має бути охайною: ділова зачіска для дівчат, коротка стрижка для юнаків, волосся природного кольору.

4. 6. Протягом дня зачіска та одяг мають бути доглянутими.

4. 7. Косметичний (стриманий) макіяж дозволяється тільки дівчатам 9-11 класів.

4. 8. Згідно правил ділового етикету та з метою збереження безпеки гімназисток в якості доповнення до шкільної форми дівчатам дозволяється носити тільки один вид прикрас (наприклад, тільки сережки). Відповідальність за втрачені прикраси гімназія не несе.

4. 9. В гімназії забороняються носити:

- джинсовий одяг; декольтовані, надто яскраві, картаті, вкорочені блузки («топіки», футболки тощо), надто яскраві сорочки; дуже короткі та дуже довгі спідниці;  вкорочені, стягуючі брюки, шорти тощо;- спортивний одяг і взуття (окрім занять фізкультури та спортивних заходів); одяг для літнього відпочинку; неформальну символіку і атрибутику; предмети пірсінгу, татуаж.

5.Кінцеві положення

5.1.Учні не мають права пропускати заняття без поважних причин.

5.2.Учні не мають права під час знаходження на території гімназії та при проведенні навчальних занять скоювати дії, небезпечні для власного життя і здоров’я та оточуючих.

5.3.Учні не мають права знаходятись в приміщенні гімназії після закінчення навчальних занять та позакласних заходів без дозволу адміністрації гімназії.

5.4. Учні повинні дотримуватись Кодексу честі гімназистів

Вас може зацікавити...

Категорія: Самоврядування | Додав: Kobylynska (05.09.2018)
Переглядів: 387 | Рейтинг: 0.0/0

Для переходу на дану сторінку з мобільного пристрою відскануйте QR-код

Всього коментарів: 0

Додати коментар


Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Підписка:1
Код *:

Популярні теги

Теги
Оголошення